Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Biz, üniversite döneminde kurmuş olduğumuz “İletişim ve Edebiyat Topluluğu” ile Kastamonu’da birçok organizasyona imza attık.

Topluluk olarak şehrin kültürel etkinliklere olan ilgisini yakından takip ederek, halkımızın istekleri doğrultusunda konserler, imza günleri ve söyleşiler düzenledik.

Bu serüvenin sonunda, üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmuş kişilerle Şantiye Creative Ajans’ı kurmuş bulunmaktayız.

Şantiye ailesi olarak; Kastamonu’da dijital medya sektörünü kitlelerle buluşturuyor, bu alanda gerekli çalışmaları tüm hassasiyetimiz ve özverimizle yerine getiriyoruz.

BENZERLERİN İÇİNDEKİ

BENZERSİZLİĞE

Şantiye ailesi olarak; yaratıcı, yenilikçi ve en önemlisi profesyonel bireylerden oluşturduğumuz ekip arkadaşlarımızla sizler için çalışıyoruz.
Yaptığımız iş markaların var olma yolundaki isteklerine cevap vermek, kitleler ile aranızdaki buluşma yollarını bulmak, sadece geleneksel değil tüm platformlarda etkili ve yenilikçi fikirler üretmek.
Bildiğiniz üzere hızla değişen ve gelişen dünyada aynı fikirlerin yer alması zorlaşıyor. Dijitalleşen dünyada bizimle beraber bir adım önde olmak sizin elinizde.